Ledeč nad Sázavou

Ledeč nad Sázavou
Aktuality Mapa webu

Vyhledávání

Aktuality

27.7.2016

UKONČENÍ UZAVÍRKY - Leština u Světlé - Štěpánov

UKONČENÍ UZAVÍRKY - Leština u Světlé - Štěpánov
Informuje občany, že dnes, 27. 7. 2016 od 14:00 hod., bude zrušena uzavírka sil druhé třídy č. II/346 v úseku Leština u Světlé - Štěpánov z důvodu již provedené opravy povrchu vozovky.
 
26.7.2016

Studánka Na Potoce

Studánka Na Potoce
Výsledky rozboru vody nejsou v souladu s vyhláškou Ministerstva zdravotnictví č. 252/2004 Sb. v platném znění, kterou se stanoví požadavky na pitnou a teplou vodu a četnost a rozsah kontroly pitné vody; celý text naleznete ikona souboruZDE.
 
26.7.2016

OZNÁMENÍ OBČANŮM - PŘECHODNÉ OMEZENÍ PARKOVÁNÍ V ULICI JAROSLAVA HAŠKA

Obrázek není k dispozici
Vážení spoluobčané, v souvislosti s opravou dláždění vozovky na silnici č. II/130 v ulici Koželská a s tím spojenou úplnou uzavírkou této silnice v délce 50 m, od budovy gymnázia po křižovatku s ulicí Jaroslava Haška, byla v ulici Jaroslava Haška po dobu trvání uzavírky, tzn. od 25. 7. do 31. 8. 2016, v obou směrech přechodně umístěna dopravní značka B29 – „zákaz stání“. Po tuto dobu lze k parkování, kromě ploch v okolí domů, využít také odstavnou plochu, za obchodním centrem Billa, která se nachází cca 200 metrů od Haškovy ulice, viz https://mapy.cz/s/Uds0. Chápeme, že omezení parkování je pro obyvatele ulice Jaroslava Haška komplikací, ale pro zajištění alespoň částečné plynulosti silničního provozu po dobu uzavírky, je toto omezení jediným možným řešením. Pro úplnost dodáváme, že podle ust. § 25 odst. 3 zákona č. 361/2000 Sb., o silničním provozu, musí při stání zůstat volný alespoň jeden jízdní pruh široký nejméně 3 m pro každý směr jízdy. Podélné stání v ulici Jaroslava Haška (obousměrná komunikace) je tedy v rozporu s tímto ustanovením. Děkujeme za pochopení! - OdMI-
 
 
 
Vysocina
zpomalovaci semafor habrek
load