Ledeč nad Sázavou

Ledeč nad Sázavou
Aktuality Mapa webu

Vyhledávání

Aktuality

25.10.2013

UPOZORNĚNÍ PRO VOLIČE

oznameni

Rozhodnutím prezidenta republiky bylo stanoveno konání voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky na dny 25. a 26. října 2013. Vzhledem k tomu, že se jedná o volby předčasné, dochází v souladu s ustanovením § 55 odst. 1 zákona č. 247/1995 Sb., o volbách do Parlamentu české republiky, ve znění pozdějších předpisů ke zkrácení většiny termínů. Mimo jiné je zkrácena i lhůta pro dodání hlasovacích lístků všem voličům a to ze 3 dnů na 1 den přede dnem voleb. Na tuto skutečnost chceme všechny voliče včas upozornit, aby neměli obavu, že neobdrží hlasovací lístky. Ve dnech voleb může volič obdržet hlasovací lístky i ve volební místnosti.    Rozpis ulic do jednotlivých volebních okrsků je uveden v Oznámení o době a místě konání voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR – k nahlédnutí „zde“.

 
24.10.2013

Oznámení - volná pracovní pozice

volná pracovní pozice

Tajemník Městkého úřadu Ledeč nad Sázavou oznamuje, že se ode dne 1. 1. 2014 uvolní na Městském úřadě Ledeč nad Sázavou pracovní pozice - uklízečka. Doba trvání pracovního poměru - doba neurčitá. Plat určí zaměstnavatel v souladu se zákoníkem práce, Nařízením vlády 130/2009 Sb., ve znění pozdějších předpisů a podle kolektivní smlouvy.

 
23.10.2013

Upozornění občanům o přerušení dodávky elektřiny!

SKMBT C224e13102312130 0001
 
21.10.2013

Informace k akci „Regeneraci zeleně v Ledči nad Sázavou“

Vážení občané, v souvislosti probíhajícími pracemi na akci „Regenerace zeleně v Ledči nad Sázavou“ Vás, tak jak jme slíbili, chceme informovat o průběhu prací.

 
17.10.2013

JAK JE TO S TV SIGNÁLEM V LEDČI

web převaděč

Na ne četné stížnosti občanů na televizní signál v Ledči n. S. jsem se dotázal přímo v České televizi, kde mi k aktuálnímu stavu pokrytí tv signálem Ing. Moutelík sdělil níže uvedenou informaci i s kontakty pro případné další informace. Dotazy k tomuto tématu jsou na MěÚ Ledeč bezpředmětné, Město tuto síť ani dokrývač na Šeptouchově nespravuje. O případných změnách vás budeme včas informovat na našem webu i prostřednictvím Ledečského zpravodaje. ok

 
15.10.2013

PRÁCE V NÁDRAŽNÍ ULICI FINIŠUJÍ

IMG 5683

Očekávaná rekonstrukce komunikace v Nádražní ulici přichází do fáze, která je nejen atraktivní, ale kterou občané, zejména řidiči, rádi vidí a oceňují. Tak tedy přesně v polovině měsíce října byly položeny první metry asfaltového koberce k našemu nádraží respektive zimní hale. Počasí zatím přeje a všechny těší, že se daří tato dílčí oprava ulic v Ledči. Ostatně, jak je z obrázků patrné, i stromy a keře se k tomu slavnostně oblékly. ok 

 
10.10.2013

ŘÍJNOVÝ LEDEČSKÝ ZPRAVODAJ V PRODEJI

zpravodaj
ŘÍJNOVÝ LEDEČSKÝ ZPRAVODAJ V PRODEJI. Před 45 lety, 11. října 1968, udělali Američané důležitý krok ve svém programu dobytí Měsíce. V ten den totiž odstartovala první loď Apollo s lidskou posádkou. Ambice ŘÍJNOVÉHO LEDEČSKÉHO ZPRAVODAJE, který vychází také 11.10., zdaleka nejsou tak vysoké, přesto k vám právě přilétá řada zpráv, na které čekáte. Navíc tu najdete i přílohu, věnovanou mimořádným říjnovým volbám.A co ještě?  Na straně 2 je to historické zasedání zastupitelstva na hradě nebo informace o tom, jak „schovat“ Ledeč do mobilu. Na protější straně pak něco o novém způsobu plakátování ve městě. Pan starosta J. Karel z Chřenovic nám poslal příspěvek o tom, kterak v obci oslavili nový znak a prapor. Prohlédnout si jej můžete v barvách na 4, kde je i dokumentace k velmi úspěšné akci – Dni otevřených dveří na Kovofiniši. Kromě dalších pravidelných rubrik tu hledejte pokračování vyprávění známého primáře J. Svobody, zprávu z cest našich seniorů i o tradici orlovských setkání skautů. Ze sportu je tu fotbal – alespoň úspěšní dorostenci i s fotografií. A také o tom jak naši hokejisté vlétli do sezony. A nezapomeňte, že do konce roku zbývá 81 dní a už od listopadu si můžete zpravodaj předplatit v informačním centru. Tak hezké chvilky u ŘÍJNOVÉHO LEDEČSKÉHO ZPRAVODAJE. ok 
 
07.10.2013

PODZIM SE NAD PRACÍ CHOVATELŮ SMILOVAL

IMG 5562

Začátek října pro ledečské chovatele nevěstil nic dobrého. Ranní mrazíky přišly brzo a s dosti velkou razancí. Do příznivých teplot se počasí vrátilo na první víkend desátého měsíce. To se velmi hodilo ledečských chovatelům, kteří v tomto tradičním termínu pořádali svou Okresní výstavu. Trochu nekolegiálně se jim do toho namontovali přátelé z Bohdalova, kteří svou výstavu posunuli také na tento termín. I tak se sešlo na 70 vystavovatelů (dokonce vystavovatel z Košic – takže výstava byla vlastně mezinárodní). Příznivců i zvědavců se sešlo opravdu hodně, pořadatelé odhadují na 1300. Jedním z příjemných okamžiků této výstavy bylo i ocenění práce chovatelů. Ceny starosty předal sám pan starosta Mgr. Petr Vaněk (jak jinak), asistovali i další pravidelní hosté tohoto chovatelského svátku – Ing. Petr Zgarba, Zdeněk Chlád a pochopitelně i přední funkcionáři ZO ČSCH v Ledči. Velmi potěšitelné je, že mezi oceněnými jsou i velmi mladí lidé, takže místní chovatelé sbírají body i za výchovu nových generací chovatelů a přátel této náročné záliby. Více informací vás čeká od pana Jaroslava Kafky v listopadovém Ledečském zpravodaji. Nevím, jak se chovatelé správně zdraví, ale když popřeji HODNĚ ZDARU, jistě nic nezkazím. – ok - Foto: J. Sladkovský, ok.  

 
02.10.2013

Domov Háj vyhlašuje výběrové řízení na pozici - vedoucí komunitního bydlení ve Světlé n. S.

SKMBT C36013100207380 0002

Domov Háj, příspěvková organizace, v zastoupení pana Mgr. Miroslava Sklenáře, tímto vyhlašuje výběrové řízení na pozici vedoucí komunitního bydlení ve Světlé nad Sázavou.

Požadujeme: ukončené středoškolské vzdělání, praxe je výhodou.

Bližší informace naleznete na www.domovhaj.cz

Životopis, motivační dopis a kopii nejvyššího dosaženého vzdělání zasílejte na adresu marsounova@domovhaj.cz a to do 21. 10. 2013.

 
02.10.2013

Domov Háj koupí rodinný dům k poskytování sociální služby

SKMBT C36013100207380 0001

Domov Háj, příspěvková organizace koupí rodinný dům k poskytování sociální služby chráněné bydlení.

Požadavky:
lokalita: pouze Světlá nad Sázavou, ne přilehlé obce
dispozice: min. 6 + 1 (neprůchodné pokoje)
cena: dle stavu nemovitosti

Kontakt: Mgr. Pavlína Filgasová, Filgasova@domovhaj.cz, +420 731 631 609

 
 
Vysočina
banner zimak
imgp7339
Vysočina west
load