Ledeč nad Sázavou

Ledeč nad Sázavou
Aktuality Mapa webu

Vyhledávání

Aktuality

22.06.2020

Anketa Informační centrum roku 2020

Letak A4 Informacni Centrum Roku 2020[1]

Asociace turistických informačních center ČR ve spolupráci s Vydavatelstvím KAM po Česku spustila anketu o "Informační centrum roku 2020". Hlasování v anketě je určeno veřejnosti. V každém kraji  vyhraje jedno informační centrum, které získalo nejvíce hlasů, hlasovat pro Ledeč můžete zde: http://www.kampocesku.cz/informacni-centrum/325/informacni-centrum-ledec-nad-sazavou, Váš hlas je nutné potvrdit na emailu, který zadáte. Anketa potrvá do 31. 8. 2020, děkujeme za Vaše hlasy.
http://www.kampocesku.cz/informacni-centrum/325/informacni-centrum-ledec-nad-sazavou

 
11.06.2020

NOVÝ TERMÍN NA POŘAD ÚSMĚVY JAROMÍRA HANZLÍKA

2020 11 4 Hanzlík

Město Ledeč nad Sázavou Vás srdečně zve na pořad ÚSMĚVY JAROMÍRA HANZLÍKA, který se koná v novém termínu - 4. listopadu 2020  od 19 hodin v sále Gymnázia Ledeč nad Sázavou. 
Zakoupené vstupenky, které byly na termín 30. března 2020, zůstávají v platnosti na nový termín. A kdo vstupenky ještě nemáte, můžete si je zakoupit v Turistickém informačním centru na Husově náměstí 60 nebo rezervovat na http://rezervace.ledecns.cz/.

 
11.06.2020

NOVÝ TERMÍN NA PŘEDSTAVENÍ ŠKOLA KOUZEL

2020 09 20 Kožíšek

Město Ledeč nad Sázavou Vás zve na kouzelnické představení ŠKOLA KOUZEL PAVLA KOŽÍŠKA, které se uskuteční v novém termínu - 20. září 2020 na od 14 hodin v sále Gymnázia Ledeč. 
Vstupenky zůstávají v platnosti. Těm z Vás, kterým termín nevyhovuje nebo se nebudete moci z jakéhokoliv důvodu představení zúčastnit a vstupenky jste si zakoupili v Turistickém informačním centru na Husově náměstí 60 – můžete vstupenky včas vrátit ­a vstupné Vám bude vráceno. Tyto vstupenky pak budou ve volném prodeji nabídnuty dalším zájemcům.

 
06.06.2020

Základní škola - organizace závěru

logo ZŠ

Organizaci závěru školního roku Základní školy Ledeč naleznete v přiloženém souboru. ikona souboruOrganizace závěru školního roku.docx

 
04.06.2020

Volná pracovní místa - Vedoucí zájmových kroužků

logo SVČ obrázek pro Youtube

STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad Sázavou hledá externí spolupracovníky pro činnost v zájmových kroužcích.
Pokud ovládáte zajímavé dovednosti a máte chuť se o ně podělit s druhými, ozvěte se nám.
ikona souboruVíce informací najdete ZDE

 
04.06.2020

Kraj Vysočina - průzkum veřejného mínění - kriminalita, prevence kriminality a kyberkriminalita.

Obracíme se na Vás se žádostí o vyplnění dotazníku zaměřeného na Průzkum veřejného mínění o názorech obyvatel Kraje Vysočina na kriminalitu, prevenci kriminality a kyberkriminalitu 2020. Průzkum bude v našem kraji probíhat od počátku června až do konce srpna formou online dotazníku,  který je dostupný pod následujícím odkazem: https://kraj-vysocina-kriminalita-pr.vyplnto.cz/. Děkujeme za Vaši vstřícnost a Vaše zapojení do tohoto průzkumu.


 
04.06.2020

Biologicky rozložitelné odpady a jejich využití

V následujícím videu uvidíte jak ekologicky a navíc ekonomicky výhodně s naložit s bioodpadem: https://www.youtube.com/watch?v=96U0SUWVZPM&t=.
Asi nikdo z nás nepochybuje o tom, že třídit odpady se vyplatí a to nejen z důvodu, že našemu městu to přináší nemalé finanční prostředky, každoročně více než 600 tis. Kč obdrží naše město od firmy Ekokom. Jak to funguje v našem městě Ledeč nad Sázavou? Celoročně třídíme plast, papír, sklo, biologicky rozložitelné komunální odpady (BRKO), použité oblečení, použité elektrospotřebiče, nebezpečné odpady a jedlé oleje. Od letošního  května se objevily kontejnery na kovové odpady. Nejen dle našeho názoru, ale i názoru příslušných kontrolních orgánů máme dostatečný počet sběrných kontejnerů, které jsou rozmístěny po celé aglomeraci pravidelně. Co nepatří do sběrných nádob, mohou naši občané bezplatně odložit na sběrném dvoře a to 6 dní v týdnu.

 
04.06.2020

ČERVNOVÝ ZPRAVODAJ V PRODEJI

ZPRAVODAJ 05 WEB

To to letí! Před půlrokem jsme si přáli šťastný nový rok 2020 a už o dva měsíce později jsme se topili v nezvyklé nejistotě, která výrazně ovlivnila naše životy. LEDEČSKÝ ZPRAVODAJ zatím naštěstí zůstal jistotou, která za vámi přichází. ČERVNOVÝ ZPRAVODAJ se začíná prodávat od čtvrtka odpoledne - 4. června 2020.  CO SE PÍŠE NA ČTYŘIADVACETI STRANÁCH ČERVNOVÉHO ZPRAVODAJE? viz příloha: ikona souboru web LZ ČERVEN

 
03.06.2020

SVČ Ledeč nad Sázavou - OZNÁMENÍ O VYHLÁŠENÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ

logo SVČ obrázek pro Youtube

Ředitel STŘEDISKA VOLNÉHO ČASU Ledeč nad Sázavou, příspěvková organizace vyhlašuje výběrové řízení na pracovní místo „pedagog volného času“ (ZÁSTUP ZA MATEŘSKOU A RODIČOVSKOU DOVOLENOU).
Místo výkonu práce: SVČ Ledeč, Barborka 790, 584 01 Ledeč nad Sázavou.
Druh práce: pedagog volného času.
Předpokládaný nástup na pracovní místo srpen – září 2020 (popřípadě dle dohody).
Pracovní poměr na dobu určitou - 3 roky (s možností změny na dobu neurčitou).
Platové zařazení dle přílohy č. 4 Nařízení vlády č. 341/2017 Sb. - platová třída 9 dle dosažené praxe.
ikona souboruVeškeré informace naleznete ZDE.
ikona souboruPřihlášku naleznete ZDE.

 
02.06.2020

Kniha "100 let rybářského spolku Ledeč nad Sázavou" V PRODEJI V TIC

kniha rybari

Nová kniha "100 let rybářského spolku Ledeč nad Sázavou" je v prodeji v Turistickém informačním centru na Husově náměstí 60. Kniha mapuje 100 let fungování rybářského spolku a následně MO ČRS v Ledči nad Sázavou od jeho založení až po současnost. Jistě v ní naleznete plno zajímavých informací i vzpomínek.  Cena knihy je pro členy ČRS a MRS za 100,- Kč - tato cena je podmíněna a vázána na předložení "Členské legitimace" člena ČRS a MRS na prodejním místě a pro veřejnost za 150,- Kč. Prodejní místa - Ledeč nad Sázavou: 
Budova MO ČRS (Barborka 1000) - pro členy ČRS a MRS - každé úterý od 13:30 do 16h.
LB FISH rybářské potřeby(Husovo náměstí) - pro členy ČRS a MRS, veřejnost - pondělí až sobota dle otevírací doby.
Cukrárna Jana Rajdlová (nad Poliklinikou) - pro členy ČRS a MRS, veřejnost - pondělí až sobota dle otevírací doby.
Turistické informační centrum (Husovo náměstí 60) - pro členy ČRS a MRS, veřejnost - pondělí až pátek 9:00 hod. - 17:00 hod., sobota 8:30 - 11:30 hod. 

 
 
Vysočina
banner zimak
imgp7339
Vysočina west
load