Ledeč nad Sázavou

Ledeč nad Sázavou
Aktuality Mapa webu

Vyhledávání

Aktuality

01.10.2013

UPOZORNĚNÍ PRO OBČANY

Dne 25. 10. 2013 nebude možnost výpůjčky knih ze skladu zdejší knihovny, z důvodu organizace voleb. Děkujeme za pochopení.
 
01.10.2013

RENGL ZAJISTÍ V LEDČI N. S. SPRÁVU A PROVOZ PLAKÁTOVACÍCH PLOCH

890

Plakátovací plochy v Ledči projdou do konce roku 2013 generální rekonstrukcí. Rada města schválila uzavření smlouvy se společností RENGL, která se zabývá správou plakátovacích ploch ve stovce měst celé ČR. Stávající plakátovací plochy, umístěné na území města, RENGL převezme do správy a na své náklady zajistí v letošním roce jejich modernizaci a opravy. Následně bude zajišťovat nejen jejich provoz, ale také opravy a údržbu. Po dohodě s vedením města plánuje RENGL instalovat v Ledči také několik plakátovacích ploch na dosud nepokrytých místech. Celkový počet takových ploch bude činit 11 kusů. Zajímavostí je plánovaný nový plakátovací válec, který bude umístěn přímo na Husově náměstí. Hlavním cílem vedení města je viditelné zlepšení kvality poskytovaných plakátovacích služeb spojených s výlepem plakátů a také propojení informací s okolními městy, což bude možné právě díky regionální působnosti společnosti RENGL. Kromě standardního výlepového dne neděle budou mít zákazníci možnost využít i expresní nabídku výlepu. Sběrové místo pro příjem plakátů i objednávek je nově zřízeno v Informačním centru na Husově náměstí v Ledči n. S.  --- Jaroslav Rengl, ředitel společnosti  

 
27.09.2013

Upozornění pro veřejnost

Vážení Ledečáci, dovoluji si vás upozornit, že jednání městského zastupitelstva dne 30.září 2013 v 16.00 hod. se uskuteční v zasedací místnosti ledečského hradu (kde dříve bývalo muzeum). –pv-

 
18.09.2013

Ledeč nad Sázavou v mobilu!

incityapp icon

Město Ledeč nad Sázavou začalo používat inCity- moderního průvodce městem. Díky němu máte celé město v mobilu, tedy na dlani! Jedná se o mobilního průvodce městem. Je určen jak obyvatelům města, tak jeho návštěvníkům. Dostupný je pro obě nejrozšířenější platformy-Android (má většina chytrých telefonů)-dostupné na Google play a iOS (Apple)-dostupné na App Store.

 
13.09.2013

„ŠKOLNÍ“ LEDEČSKÝ ZPRAVODAJ

Zpravodaj

Je září, do konce roku zbývá 109 dní, uplyne pouhých deset dní a bude tu podzim (v supermarketech prý už straší čokoládový mikuláši). My ale se ZÁŘIJOVÝM LEDEČSKÝM ZPRAVODAJEM ještě žijeme koncem léta a v naději, že si ještě užijeme babího léta, dříve než země definitivně ochladne. Co v 9. čísle zpravodaje najdete? Už v titulku předznamenávám, že je školní. Jsou tu tedy zprávy z ledečských škol o organizaci nového školního roku i fotky těch nejmenších žáčků, kteří teprve čtrnáct dní leští školní škamny. Kromě pravidelných rubrik je tu i velký článek k regeneraci zeleně v našem městě, kterou máte možnost už v těchto dnech v různých částech města pozorovat. Na tři části je rozloženo zajímavé vyprávění legendárního porodníka MUDr. J. Svobody, jehož rukama prošly celé generace dětí z Ledče a širokého okolí. Činili se také sportovci – dozvíte se, jak jsou na tom fotbalisté i jak jsou na novou sezonu připraveni v hokejovém oddílu. Jsou tu i pozvánky – především na Den otevřených dveří v Kovofiniši, chovatelskou výstavu a samozřejmě společenská kronika. Tak až přijdete z procházky a očistíte houby, přečtěte si ZÁŘIJOVÝ LEDEČSKÝ ZPRAVODAJ. - ok -

 
12.09.2013

Občané Ledče nad Sázavou se mohou zapojit do elektronické aukce

E-aukce

12.9.2013 – Terra Group Investment, a.s. Spojení poptávky za co nejvíce domácností a využití elektronické aukce - to je způsob, jak pomoci snížit běžné náklady každé domácnosti. Vedení města Ledeč nad Sázavou podpořilo společnost Terra Group Investment, a.s., v tom, aby pro občany v Ledči nad Sázavou uspořádala elektronickou aukci na dodávku elektrické energie a plynu. 
 
E-aukce je v podstatě internetová dražba, ve které dodavatelé přes internet snižují své nabídky a snaží se tak získat sloučený objem domácností. Výhodou tohoto způsobu nakupování je transparentnost celého procesu nákupu a navíc fakt, že dodavatelé o svého klienta poctivě soutěží.Přihlásit se mohou jednotlivé domácnosti i bytová sdružení. Stanoví přesné podmínky, které musejí dodavatelé dodržet, a osloví potencionální dodavatele energií na trhu, aby soutěžili o domácnosti.

Součástí celé služby, která je ZDARMA, je i administrativní servis, což znamená, že veškeré podmínky smlouvy za jednotlivé občany vyřídí s vítězem e-aukce, právě společnost Terra Group Investment a.s. Dle výsledků proběhlých e-aukcí můžeme očekávat úspory v průměru 25%. Přijďte se informovat na veřejnou přednášku, která se koná 16.9.2013 a 23.9.2013 v 18:00 v Sále Gymnázia. 
Více informací na informačním letáku.

 
11.09.2013

TJ Sokol - zahájení cvičení

zahájení cvičení

TJ Sokol Ledeč nad Sázavou zahajuje v úterý dne 24.09.2013 cvičení pro děti předškolního věku, jejich rodiče, prarodiče a malé školáčky. Více informací naleznete v letáku.

 
04.09.2013

Motokros v TV

Televize NOVA vysílá záznam mezinárodního místroství čtyřkolek a side na kanálu NOVA SPORT dne 4.9 v 19:45 hod,5.9 v 20:30 hod, 6.9 v 17:20 hod, 9.9 v 17:50 hod, 15.9 v 00:00 hod. 

 
29.08.2013

Regenerace zeleně Města Ledeč nad Sázavou

Město Ledeč nad Sázavou uspělo v loňském roce se žádostí o dotaci ze SFŽP ČR v rámci operačního programu životního prostředí Oblast podpory 6.5. - Regenerace urbanizované krajiny. 

 
29.08.2013

Upozornění občanům!

path7341

Vážení spoluobčané, dovolujeme si vás upozornit, že dětské hřiště v ulici na Rámech bude ve dnech 29. 8. 2013 - 31. 8. 2013 MIMO PROVOZ a to z důvodu chemického ošetření trávníků v této lokalitě, které probíhá v rámci projektu Regenerace zeleně Města Ledeč nad Sázavou. Děkujeme za pochopení.

 
 
Vysočina
banner zimak
imgp7339
Vysočina west
load