Ledeč nad Sázavou

Ledeč nad Sázavou
Aktuality Mapa webu

Vyhledávání

Aktuality

07.10.2021

Přístavba zimního stadionu - 2. etapa

Přístavba ZS

V říjnu loňského roku byla dokončena přístavba zimního stadionu, kdy v 1. etapě byly v přízemí přístavby vybudovány nové šatny s technickým zázemím a další provozní prostory. V letošním roce bylo naplánováno provedení 2. etapy, kdy v rámci již provedené přístavby bylo v jejím patře vybudováno tréninkové centrum, jednací místnost, klubovna s provozním zázemím a sociální zařízení. Patro je přístupné z tribuny zimního stadionu pomocí nově vybudované pavlače. Práce byly dokončeny v září a provedla je firma WANDEL CZECH s. r. o., která v poptávkovém řízení podala nabídku s nejnižší nabídkovou cenou. Celkové náklady 2. etapy činily 5 813 553 Kč vč. DPH. Věříme, že nové moderní zázemí ocení jak sportovci, tak diváci. 

 
06.10.2021

Pohádka POTRESTANÁ LAKOTA

potrestaná lakota2

Město Ledeč nad Sázavou zve v sobotu 6. listopadu 2021 všechny děti a jejich rodiče na pohádku POTRESTANÁ LAKOTA.  Začátek ve 14:00 hod. v sále gymnázia. Jednotné vstupné 50,-. Předprodej je opět v informačním centru. Hraje Divadélko Kůzle z Kutné Hory. 

 
01.10.2021

Informace pro poplatníky daně z nemovitých věcí týkající se uplatnění osvobození podle zákona o dani z nemovitých věcí na zdaňovací období roku 2022

 
01.10.2021

DESÁTÝ ZPRAVODAJ ROKU 2021 V PRODEJI OD STŘEDY 6. ŘÍJNA

ANONCE ZPRAVODAJ BŘEZEN 2021

Hlavu vám v těchto časech nejspíš motají parlamentní volby – na scéně je najednou spousta vstřícných politiků, kteří se předhánějí v nabídkách a slibech, že jen s nimi se budeme mít v příštích časech nejlépe, jak to jde. My starší už s tím máme svoji zkušenost a víme své. Teď půjde o to, aby naše volba byla správná, nemusí to být nejlepší na světě, stačí, když těmi časy budeme „cestovat“ klidně a spokojeně. Pokud už toho halasu kolem voleb máte dost nebo jste své rozhodnutí už udělali – dopřejte si ŘÍJNOVÝ LEDEČSKÝ ZPRAVODAJ. O volbách tam nebude ani slovo (zpravodajství ve slově i grafice přineseme až v listopadovém vydání), zato tu najdete jiné zprávy, komentáře, nabídky i kus historie. Na konci měsíce děti čekají tři dny podzimních prázdnin, ostatní sváteční čtvrtek 28. a hned za tím změna letního času (tady bychom se obloučkem směle mohli vrátit ke slibům politiků – raději už bez komentáře). To už je opravdu dobrý čas na to, pohodlně se posadit a přečíst ŘÍJNOVÝ LEDEČSKÝ ZPRAVODAJ – jen si už budete muset přisvítit a křesílko natlačit trochu k teplíčku. Náš ZPRAVODAJ je už na cestě k vám, a to ještě před zmíněnými volbami, už od - středy 6. října. ikona souboruVíce zde:

 
27.09.2021

Upozornění

logo tic

Od října do odvolání budou soboty v Turistickém informačním centru Ledeč n. S. zavřené. Děkujeme za pochopení.

 
25.09.2021

O chytrém Honzovi a krásné Madlence

madlenka   kopie
VSTUPENKY NA POHÁDKU JSOU STÁLE V PŘEDRODEJI. V neděli 3. října 2021 Vás zveme na divadelní pohádku o Honzovi, který je nejen chytrý, ale také statečný a svým důvtipem zachrání krásnou Madlenku před nástrahami zlé statkářky Kunhůty... Začátek od 14:00 hod. Vstupné: děti 50,-, dospělý 100,-. Uvádí Divadelní agentura Praha. Pohádka pro děti od čtyř do deseti let. Délka představení: 60 minut. PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA INFOCENTRU LEDEČ N. S.
 
23.09.2021

Mobilní očkování bez registrace

Mobilní očkování v Ledči nad Sázavou:
V sobotu 2. října je možné v Ledči nad Sázavou v budově bývalého MěÚ, Husovo nám. 16 absolvovat očkování bez registrace. Očkovat se bude od 9:30 do 12 hodin jednodávkovou vakcínou Johnson & Johnson pro osoby starší 18 let. Podány budou i druhé dávky vakcíny Pfizer/BioNTech. Nezapomeňte si s sebou vzít občanský průkaz a průkaz zdravotní pojišťovny. Více informací na www.ockovanivysocina.cz. Stačí jen přijít, veškerou administrativu zařídí pracovníci mobilního očkovacího týmu. 

 
21.09.2021

Poslední adresa

p adresa Karel Mucha CZ1

Srdečně vás zveme na slavností odhalení pamětní tabulky POSLEDNÍ ADRESA. V sobotu 9. října ve 14:00 hod. umístíme pamětní tabulku obchodníkovi Karlu Muchovi na domě v Ledči, Husovo náměstí, čp. 71, kde Karel Mucha žil s rodinou, podnikal a kde byl v březnu 1951 jako živnostník zatčen. V soudním procesu byl odsouzen ke 20 letům vězení, zemřel 29. července 1962 ve věznici ve Vykmanově u Ostrova. O osudu Karla Muchy a pronásledování živnostníků po roce 1948 promluví historik Prokop Tomek. Více na www.posledniadresa.cz

 
20.09.2021

Oznámení o zkrácení termínu II. etapy uzavírky ve Světlé nad Sázavou

Termín úplné uzavírky silnice v rámci stavby „Revitalizace náměstí Trčků z Lípy ve Světlé nad Sázavou“ se z důvodu dokončení prací zkracuje do 20. 9. 2021.

 
16.09.2021

Střípky ze života Dvořákova

STŘÍPKY DVOŘÁK

Město Ledeč Vás srdečně zve 23. září na koncert s názvem Střípky ze života Dvořákova, pásmo slova a hudby k výročí 180 let od narození významného českého hudebního skladatele Antonína Dvořáka.  Akordeon – Jitka Baštová, loutna – Jindřich Macek. V pořadu zazní hudba českých autorů 19. a 20. století. Začátek v 18.00 hodin v synagoze. Vstupné dobrovolné.

 
 
Vysočina
banner zimak
imgp7339
Vysočina west
load