Ledeč nad Sázavou

Ledeč nad Sázavou
Aktuality Mapa webu

Vyhledávání

Aktuality

02.07.2020

ČERVENCOVÝ ZPRAVODAJ V PRODEJI

ZPRAVODAJ 07 WEB

Pokud jste si pro tento rok dali nějaké cíle nebo předsevzetí, nezapomeňte, že už jsme pár dní v jeho druhé polovině. Za prázdninové měsíce, které mají letos trochu divnou příchuť, to zrovna „nestrháte“. Tak jen hezky užívejte léta i relaxace a k tomu vám může dobře přispět i ČERVENCOVÝ ZPRAVODAJ, který se začíná prodávat od pátku odpoledne - 3. července 2020. Nejspíš víte, kde ho koupit, ale pro jistotu uvádím naše distribuční místa. Prodejna SÁZAVANKA, COOP (Pivovarská), prodejny Věry KUNÁŠKOVÉ (most a Husovo nám.), CUKRÁRNA nad poliklinikou, prodejna SEVERKA (ul. M. Majerové).
CO SE PÍŠE NA ČTYŘIADVACETI STRANÁCH ČERVENCOVÉHO ZPRAVODAJE? viz. příloha ikona souboruweb LZ ČERVENEC

 
22.06.2020

Anketa Informační centrum roku 2020

Letak A4 Informacni Centrum Roku 2020[1]

Asociace turistických informačních center ČR ve spolupráci s Vydavatelstvím KAM po Česku spustila anketu o "Informační centrum roku 2020". Hlasování v anketě je určeno veřejnosti. V každém kraji  vyhraje jedno informační centrum, které získalo nejvíce hlasů, hlasovat pro Ledeč můžete zde: http://www.kampocesku.cz/informacni-centrum/325/informacni-centrum-ledec-nad-sazavou, Váš hlas je nutné potvrdit na emailu, který zadáte. Anketa potrvá do 31. 8. 2020, děkujeme za Vaše hlasy.
http://www.kampocesku.cz/informacni-centrum/325/informacni-centrum-ledec-nad-sazavou

 
11.06.2020

NOVÝ TERMÍN NA POŘAD ÚSMĚVY JAROMÍRA HANZLÍKA

2020 11 4 Hanzlík

Město Ledeč nad Sázavou Vás srdečně zve na pořad ÚSMĚVY JAROMÍRA HANZLÍKA, který se koná v novém termínu - 4. listopadu 2020  od 19 hodin v sále Gymnázia Ledeč nad Sázavou. 
Zakoupené vstupenky, které byly na termín 30. března 2020, zůstávají v platnosti na nový termín. A kdo vstupenky ještě nemáte, můžete si je zakoupit v Turistickém informačním centru na Husově náměstí 60 nebo rezervovat na http://rezervace.ledecns.cz/.

 
11.06.2020

NOVÝ TERMÍN NA PŘEDSTAVENÍ ŠKOLA KOUZEL

2020 09 20 Kožíšek

Město Ledeč nad Sázavou Vás zve na kouzelnické představení ŠKOLA KOUZEL PAVLA KOŽÍŠKA, které se uskuteční v novém termínu - 20. září 2020 na od 14 hodin v sále Gymnázia Ledeč. 
Vstupenky zůstávají v platnosti. Těm z Vás, kterým termín nevyhovuje nebo se nebudete moci z jakéhokoliv důvodu představení zúčastnit a vstupenky jste si zakoupili v Turistickém informačním centru na Husově náměstí 60 – můžete vstupenky včas vrátit ­a vstupné Vám bude vráceno. Tyto vstupenky pak budou ve volném prodeji nabídnuty dalším zájemcům.

 
06.06.2020

Základní škola - organizace závěru

logo ZŠ

Organizaci závěru školního roku Základní školy Ledeč naleznete v přiloženém souboru. ikona souboruOrganizace závěru školního roku.docx

 
04.06.2020

Volná pracovní místa - Vedoucí zájmových kroužků

logo SVČ obrázek pro Youtube

STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad Sázavou hledá externí spolupracovníky pro činnost v zájmových kroužcích.
Pokud ovládáte zajímavé dovednosti a máte chuť se o ně podělit s druhými, ozvěte se nám.
ikona souboruVíce informací najdete ZDE

 
04.06.2020

Kraj Vysočina - průzkum veřejného mínění - kriminalita, prevence kriminality a kyberkriminalita.

Obracíme se na Vás se žádostí o vyplnění dotazníku zaměřeného na Průzkum veřejného mínění o názorech obyvatel Kraje Vysočina na kriminalitu, prevenci kriminality a kyberkriminalitu 2020. Průzkum bude v našem kraji probíhat od počátku června až do konce srpna formou online dotazníku,  který je dostupný pod následujícím odkazem: https://kraj-vysocina-kriminalita-pr.vyplnto.cz/. Děkujeme za Vaši vstřícnost a Vaše zapojení do tohoto průzkumu.


 
04.06.2020

Biologicky rozložitelné odpady a jejich využití

V následujícím videu uvidíte jak ekologicky a navíc ekonomicky výhodně s naložit s bioodpadem: https://www.youtube.com/watch?v=96U0SUWVZPM&t=.
Asi nikdo z nás nepochybuje o tom, že třídit odpady se vyplatí a to nejen z důvodu, že našemu městu to přináší nemalé finanční prostředky, každoročně více než 600 tis. Kč obdrží naše město od firmy Ekokom. Jak to funguje v našem městě Ledeč nad Sázavou? Celoročně třídíme plast, papír, sklo, biologicky rozložitelné komunální odpady (BRKO), použité oblečení, použité elektrospotřebiče, nebezpečné odpady a jedlé oleje. Od letošního  května se objevily kontejnery na kovové odpady. Nejen dle našeho názoru, ale i názoru příslušných kontrolních orgánů máme dostatečný počet sběrných kontejnerů, které jsou rozmístěny po celé aglomeraci pravidelně. Co nepatří do sběrných nádob, mohou naši občané bezplatně odložit na sběrném dvoře a to 6 dní v týdnu.

 
04.06.2020

ČERVNOVÝ ZPRAVODAJ V PRODEJI

ZPRAVODAJ 05 WEB

To to letí! Před půlrokem jsme si přáli šťastný nový rok 2020 a už o dva měsíce později jsme se topili v nezvyklé nejistotě, která výrazně ovlivnila naše životy. LEDEČSKÝ ZPRAVODAJ zatím naštěstí zůstal jistotou, která za vámi přichází. ČERVNOVÝ ZPRAVODAJ se začíná prodávat od čtvrtka odpoledne - 4. června 2020.  CO SE PÍŠE NA ČTYŘIADVACETI STRANÁCH ČERVNOVÉHO ZPRAVODAJE? viz příloha: ikona souboru web LZ ČERVEN

 
03.06.2020

SVČ Ledeč nad Sázavou - OZNÁMENÍ O VYHLÁŠENÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ

logo SVČ obrázek pro Youtube

Ředitel STŘEDISKA VOLNÉHO ČASU Ledeč nad Sázavou, příspěvková organizace vyhlašuje výběrové řízení na pracovní místo „pedagog volného času“ (ZÁSTUP ZA MATEŘSKOU A RODIČOVSKOU DOVOLENOU).
Místo výkonu práce: SVČ Ledeč, Barborka 790, 584 01 Ledeč nad Sázavou.
Druh práce: pedagog volného času.
Předpokládaný nástup na pracovní místo srpen – září 2020 (popřípadě dle dohody).
Pracovní poměr na dobu určitou - 3 roky (s možností změny na dobu neurčitou).
Platové zařazení dle přílohy č. 4 Nařízení vlády č. 341/2017 Sb. - platová třída 9 dle dosažené praxe.
ikona souboruVeškeré informace naleznete ZDE.
ikona souboruPřihlášku naleznete ZDE.

 
 
Vysočina
banner zimak
imgp7339
Vysočina west
load