Ledeč nad Sázavou

Ledeč nad Sázavou
Aktuality Mapa webu

Vyhledávání

Královéhradecký biskup v Ledči

V neděli, 29.června, navštívil naše město královéhradecký biskup mons. Jan Vokál. Pan biskup navštívil naše město a náš chrám svatých Petra a Pavla u příležitosti svátku zasvěcení ledečského chrámu (pouti), který letos připadl na neděli.  Pan biskup koncelebroval ranní mši, poté zodpověděl zvídavé dotazy věřících a krátce pohovořil před kostelem s obyvateli našeho města. V závěru své návštěvy pak pan biskup vysvětil nové Centrum sociálních služeb Petrklíč v Ledči. Této skromné slavnosti se zúčastnili ThDr. Jan Bárta, náš děkan, Bc. Anna Blažková, ředitelka Oblastní charity Havlíčkův Brod, světelský starosta Mgr. Jan Tourek a já. Všichni jsme obdivovali krásu a účelnost nového stacionáře, který začne co nevidět sloužit potřebným.-pv-  foto Roman Albrecht 

Fotogalerie

1

1

 
2

2

 
3

3

 
4

4

 
5

5

 
 
1.7.2014 14:48:11 | přečteno 1764x | andrea.rajdlova
 
Vysočina
banner zimak
imgp7339
load