Ledeč nad Sázavou

Ledeč nad Sázavou
Aktuality Mapa webu

Vyhledávání

Na zimu do srubu

V měsíci říjnu Město Ledeč n. S. provedlo opravu, respektive rekonstrukci autobusové zastávky u Koželužny. Stávající už byla opravdu v dezolátním stavu a bylo spíše věcí odvahy se tam ukrýt před nepřízní počasí. Komu za ten skličující stav poděkovat je nabíledni – vandalům!

Rozebrání staré konstrukce provedlo město s pomocí pracovníků, kteří jsou zaměstnáni pro veřejně prospěšné práce. Se souhlasem  památkové péče bylo vypsáno nabídkové řízení na srubovou stavbu, kterou nakonec prováděla společnost SRUBY BOHEMIA Ledeč n. S., a to na základě nejlepší nabídky. Jako bonus k celé stavbě osadí firma čekárnu ještě novou plakátovací plochou.

Na zimu už tedy budou cestující chráněni ve stylové stavbě a ještě dostanou nejčerstvější anonce z plakátovací plochy. Stavba je tedy funkční, ale úplně bude dokončena na jaře příštího roku, kdy bude proveden ještě jeden nátěr. Věřme, že další opravy nebudou nutné, protože ne všichni užívají tyto prostory jen na čekání na spoj, myšlení (nemyšlení) vandalů je nevyzpytatelné. Srubová úprava snad odradí alespoň sprejery, ale kdo ví, třeba tam na hřeby začnou rozvěšovat kožešiny.

IMG 9757, obrázek se otevře v novém okněIMG 9753, obrázek se otevře v novém okněIMG 9756, obrázek se otevře v novém okněIMG 9748, obrázek se otevře v novém okně

7.11.2011 16:43:53 | přečteno 1806x | otakar.kubat
 
Vysočina
banner zimak
imgp7339
load