Ledeč nad Sázavou

Ledeč nad Sázavou
Aktuality Mapa webu

Vyhledávání

Úspěchy ledečských tanečních skupin

Letošní sezóna byla pro všechny taneční skupiny, sdružené pod SVČ Ledeč nad Sázavou, velice úspěšná. Všichni jsme každý týden pilně trénovaly a i když to vždycky nebylo úplně jednoduché, daly jsme do toho všechno. Naše tvrdá práce dostála svého ocenění hned na několika soutěžích. První úspěch přišel na domácí půdě. 16.dubna se v Sokolovně konal již devátý ročník Ledečského tanečního poháru, kterého se zůčastnily všechny týmy. Nejmladší Tygříci pod vedením Ziny Smolarové, Kometky pod Ivanou Machovou a ZIVNS také pod vedením Ziny Smolarové.
Zde zazářila především ZIVNS ve složení: Zina Smolarová, Ivana Machová, Jana Tvrdíková, Veronika Olijnyková, Simona Mikulová, Nikola Vlastníková, Aneta Kelerová, Nela Štěpánková a Klára Píšková, která zabodovala se skladbami Always Somebody(3.místo) a Excuse me (2.místo). 
Naše další taneční kroky zamířily 14.května do Heřmanova Městce. Této soutěže se zůčastnily jen Kometky a ZIVNS. Ačkoliv jsme ze sebe vydaly všechno, nepodařilo se nám získat žádná ocenění. Náš neúspěch jsme ale braly sportovně a na další zastávce v Havlíčkově Brodě jsme všem ukázaly, co v nás je. Stalo se tak 21.května ve sportovní hale. I když zde soutěžících nebylo mnoho, konkurenci jsme měly velikou. I přesto jsme všichni vybojovaly krásná umístění. Naši nejmladší tanečníci z Tygříků ve složení: Terezka Válová, Gábinka Hurtová, Péťa  Králíková, Klárka Nováková, Alenka Doležalová a Anetka Rejnková si odvezli  2.místo se skladbou UP DOWN, Kometky ve složení: Marťa Veletová, Zuzka  Jeřábková, Míša Radilová, Alenka Radilová, Tóňa Radilová, Gabča Fialová, Terezka Kakáčková, Nikča Křištová, Nelča Maturová, Eliška Langerová, Romča Urbanová, Šárka Staníčková, Marťa Vaňková, Kája Hicková, Marika Brzoňová, Kája Vávrová, Bubanka a Nelča Pálková získaly 1.místo za Time of Holiday a nejstarší ZIVNS se protančily až k 1.místu se skladbou Excuse me.
Všichni bychom touto cestou také chtěly poděkovat svým trenérkám, ale především našim rodičům, kteří nás tolik podporují. Díky nim se každý den probouzíme s pocitem, že jsme v tanci něco dokázaly. Děkujeme.

Taneční skupiny SVČ.

tygrici, obrázek se otevře v novém okněkometky, obrázek se otevře v novém oknězivns, obrázek se otevře v novém oknědiplom, obrázek se otevře v novém okně

31.5.2011 9:42:35 | přečteno 4919x | Ing. Michal Ptáčník
 
Vysočina
banner zimak
imgp7339
Vysočina west
load