Ledeč nad Sázavou

Ledeč nad Sázavou
Aktuality Mapa webu

Vyhledávání

Vápnění Na Rámech

Vážení spoluobčané,

z důvodu nestabilního podloží pod rekonstruovanou komunikací v ulici Na Rámech, bude nutné provést vápnění tohoto podloží za účelem jeho stabilizace a zhutnění. Vápnění proběhne v pondělí 9.7.2018 od 8:00 hodin a předpokládané ukončení prací je plánováno cca v 16:00 hodin.

I s maximální snahou o omezení negativního vlivu vápnění na okolí, nelze bohužel po dobu provádění prací zamezit zvýšené prašnosti. Proto tímto upozorňujeme obyvatele předmětné lokality na zvýšenou prašnost po dobu provádění vápnění a prosíme o nevyvěšování prádla na venkovní sušáky.

V případě jakýkoliv dotazů se lze obrátit na stavbyvedoucího p. Cihláře (tel.: 602 292 569), který podá bližší informace a zodpoví případné dotazy.

 Děkujeme za pochopení!

Město Ledeč nad Sázavou a UNIMONT J.C.K. s.r.o.

Jen pro informaci uvádíme, že předmětem smlouvy o dílo mezi Městem Ledeč nad Sázavou a  firmou UNIMONT J.C.K. s.r.o. je kompletní rekonstrukce chodníků a komunikace, ve které budou provedeny drenáže a bude rozšířena síť uličních vpustí. Rekonstrukce vodovodu, kanalizace ani vedení elektrického napětí není součástí prací. Majitelé výše uvedených inženýrských sítí byli o plánované opravě komunikace s předstihem informováni, ale o opravu zájem neprojevili.

-OdMI-

4.7.2018 16:10:23 | přečteno 574x | petra.kalenska
 
Vysočina
banner zimak
imgp7339
Vysočina west
load