Ledeč nad Sázavou

Ledeč nad Sázavou
Aktuality Mapa webu

Vyhledávání

Živnostník roku 2011 na Vysočině na ledečské radnici

Na pozvání starosty města, Mgr. Petra Vaňka, se první listopadový pátek uskutečnilo přátelské setkání s Ing. Josefem Ježkem, který získal výše jmenované ocenění.

I když tato informace proběhla všemi deníky, dovolte malou připomínku události. Cílem soutěže, jejímž vyhlašovatelem jsou Hospodářské noviny, je ocenit nejlepší firmy a živnostníky a pomoci jim ke zviditelnění v médiích a získání nových obchodních příležitostí. Soutěží se v rámci krajů a vítězové postupují do celostátního kola.

Letošní ročník byl už v pořadí VI. a v rámci Kraje Vysočina o živnostenský titul bojovalo 153 podnikatelů. Vítězný Josef Ježek vyrábí stříkací techniku na práškovité organické hmoty, především barvy a jiné plasty, i techniku na anorganické prášky, jako jsou mazadla, křídy apod. „Ocenili jsme, že jej jeho práce baví, oslovila nás také ryze česká technologie a obrovská inovativnost. Ve svém oboru patří k nejlepším v ČR,“ vysvětlil porotce Milan Kramoliš, regionální ředitel Era Poštovní spořitelny.

Setkání s panem Ježkem bylo velmi přátelské a neformální. Kromě úspěchu se hovořilo i o působení pana Ježka v Zastupitelstvu Města Ledče n. S. (1998), o kapele Víkend, jejímž byl dlouholetým členem. „Medailista“ připomněl, že jeho úspěch je podpořen dvacetiletou zkušeností v ledečské firmě JEVAN, blízkou spoluprací s kolegou Oldřichem Vančatou i rodinnými příslušníky.

Představitelé města popřáli panu Josefu Ježkovi pevné zdraví (zrovna teď ho potřebuje o trochu víc), hodně zdaru v podnikání i o ostatních aktivitách. V neposlední řadě i dobré umístění v republikovém klání živnostníků, které ostatně můžete ovlivnit i vy pomocí SMS hlasování (www.zivnostnikroku.cz).

Blahopřejeme a rádi budeme informovat o dalších úspěších.

J 3, obrázek se otevře v novém okněJ 1, obrázek se otevře v novém okněJ 2, obrázek se otevře v novém okně

8.11.2011 12:52:00 | přečteno 2101x | otakar.kubat
 
Vysočina
banner zimak
imgp7339
Vysočina west
load