Ledeč nad Sázavou

Ledeč nad Sázavou
Aktuality Mapa webu

Vyhledávání

Aktuality

24.10.2013

Oznámení - volná pracovní pozice

volná pracovní pozice

Tajemník Městkého úřadu Ledeč nad Sázavou oznamuje, že se ode dne 1. 1. 2014 uvolní na Městském úřadě Ledeč nad Sázavou pracovní pozice - uklízečka. Doba trvání pracovního poměru - doba neurčitá. Plat určí zaměstnavatel v souladu se zákoníkem práce, Nařízením vlády 130/2009 Sb., ve znění pozdějších předpisů a podle kolektivní smlouvy.

 
23.10.2013

Upozornění občanům o přerušení dodávky elektřiny!

SKMBT C224e13102312130 0001
 
21.10.2013

Informace k akci „Regeneraci zeleně v Ledči nad Sázavou“

Vážení občané, v souvislosti probíhajícími pracemi na akci „Regenerace zeleně v Ledči nad Sázavou“ Vás, tak jak jme slíbili, chceme informovat o průběhu prací.

 
17.10.2013

JAK JE TO S TV SIGNÁLEM V LEDČI

web převaděč

Na ne četné stížnosti občanů na televizní signál v Ledči n. S. jsem se dotázal přímo v České televizi, kde mi k aktuálnímu stavu pokrytí tv signálem Ing. Moutelík sdělil níže uvedenou informaci i s kontakty pro případné další informace. Dotazy k tomuto tématu jsou na MěÚ Ledeč bezpředmětné, Město tuto síť ani dokrývač na Šeptouchově nespravuje. O případných změnách vás budeme včas informovat na našem webu i prostřednictvím Ledečského zpravodaje. ok

 
15.10.2013

PRÁCE V NÁDRAŽNÍ ULICI FINIŠUJÍ

IMG 5683

Očekávaná rekonstrukce komunikace v Nádražní ulici přichází do fáze, která je nejen atraktivní, ale kterou občané, zejména řidiči, rádi vidí a oceňují. Tak tedy přesně v polovině měsíce října byly položeny první metry asfaltového koberce k našemu nádraží respektive zimní hale. Počasí zatím přeje a všechny těší, že se daří tato dílčí oprava ulic v Ledči. Ostatně, jak je z obrázků patrné, i stromy a keře se k tomu slavnostně oblékly. ok 

 
10.10.2013

ŘÍJNOVÝ LEDEČSKÝ ZPRAVODAJ V PRODEJI

zpravodaj
ŘÍJNOVÝ LEDEČSKÝ ZPRAVODAJ V PRODEJI. Před 45 lety, 11. října 1968, udělali Američané důležitý krok ve svém programu dobytí Měsíce. V ten den totiž odstartovala první loď Apollo s lidskou posádkou. Ambice ŘÍJNOVÉHO LEDEČSKÉHO ZPRAVODAJE, který vychází také 11.10., zdaleka nejsou tak vysoké, přesto k vám právě přilétá řada zpráv, na které čekáte. Navíc tu najdete i přílohu, věnovanou mimořádným říjnovým volbám.A co ještě?  Na straně 2 je to historické zasedání zastupitelstva na hradě nebo informace o tom, jak „schovat“ Ledeč do mobilu. Na protější straně pak něco o novém způsobu plakátování ve městě. Pan starosta J. Karel z Chřenovic nám poslal příspěvek o tom, kterak v obci oslavili nový znak a prapor. Prohlédnout si jej můžete v barvách na 4, kde je i dokumentace k velmi úspěšné akci – Dni otevřených dveří na Kovofiniši. Kromě dalších pravidelných rubrik tu hledejte pokračování vyprávění známého primáře J. Svobody, zprávu z cest našich seniorů i o tradici orlovských setkání skautů. Ze sportu je tu fotbal – alespoň úspěšní dorostenci i s fotografií. A také o tom jak naši hokejisté vlétli do sezony. A nezapomeňte, že do konce roku zbývá 81 dní a už od listopadu si můžete zpravodaj předplatit v informačním centru. Tak hezké chvilky u ŘÍJNOVÉHO LEDEČSKÉHO ZPRAVODAJE. ok 
 
07.10.2013

PODZIM SE NAD PRACÍ CHOVATELŮ SMILOVAL

IMG 5562

Začátek října pro ledečské chovatele nevěstil nic dobrého. Ranní mrazíky přišly brzo a s dosti velkou razancí. Do příznivých teplot se počasí vrátilo na první víkend desátého měsíce. To se velmi hodilo ledečských chovatelům, kteří v tomto tradičním termínu pořádali svou Okresní výstavu. Trochu nekolegiálně se jim do toho namontovali přátelé z Bohdalova, kteří svou výstavu posunuli také na tento termín. I tak se sešlo na 70 vystavovatelů (dokonce vystavovatel z Košic – takže výstava byla vlastně mezinárodní). Příznivců i zvědavců se sešlo opravdu hodně, pořadatelé odhadují na 1300. Jedním z příjemných okamžiků této výstavy bylo i ocenění práce chovatelů. Ceny starosty předal sám pan starosta Mgr. Petr Vaněk (jak jinak), asistovali i další pravidelní hosté tohoto chovatelského svátku – Ing. Petr Zgarba, Zdeněk Chlád a pochopitelně i přední funkcionáři ZO ČSCH v Ledči. Velmi potěšitelné je, že mezi oceněnými jsou i velmi mladí lidé, takže místní chovatelé sbírají body i za výchovu nových generací chovatelů a přátel této náročné záliby. Více informací vás čeká od pana Jaroslava Kafky v listopadovém Ledečském zpravodaji. Nevím, jak se chovatelé správně zdraví, ale když popřeji HODNĚ ZDARU, jistě nic nezkazím. – ok - Foto: J. Sladkovský, ok.  

 
02.10.2013

Domov Háj vyhlašuje výběrové řízení na pozici - vedoucí komunitního bydlení ve Světlé n. S.

SKMBT C36013100207380 0002

Domov Háj, příspěvková organizace, v zastoupení pana Mgr. Miroslava Sklenáře, tímto vyhlašuje výběrové řízení na pozici vedoucí komunitního bydlení ve Světlé nad Sázavou.

Požadujeme: ukončené středoškolské vzdělání, praxe je výhodou.

Bližší informace naleznete na www.domovhaj.cz

Životopis, motivační dopis a kopii nejvyššího dosaženého vzdělání zasílejte na adresu marsounova@domovhaj.cz a to do 21. 10. 2013.

 
02.10.2013

Domov Háj koupí rodinný dům k poskytování sociální služby

SKMBT C36013100207380 0001

Domov Háj, příspěvková organizace koupí rodinný dům k poskytování sociální služby chráněné bydlení.

Požadavky:
lokalita: pouze Světlá nad Sázavou, ne přilehlé obce
dispozice: min. 6 + 1 (neprůchodné pokoje)
cena: dle stavu nemovitosti

Kontakt: Mgr. Pavlína Filgasová, Filgasova@domovhaj.cz, +420 731 631 609

 
01.10.2013

UPOZORNĚNÍ PRO OBČANY

Dne 25. 10. 2013 nebude možnost výpůjčky knih ze skladu zdejší knihovny, z důvodu organizace voleb. Děkujeme za pochopení.
 
 
Vysočina
banner zimak
imgp7339
load