Ledeč nad Sázavou

Ledeč nad Sázavou
Aktuality Mapa webu

Vyhledávání

Aktuality

14.02.2018

ZTV Plácky II. etapa

V loňském roce proběhla projektová příprava vybudování druhé etapy základní technické vybavenosti pozemků v lokalitě Na Pláckách. V současné době probíhá stavební řízení. Po vydání stavebního povolení a v závislosti na finančních možnostech města bude možné zahájit výstavbu ZTV. Následně by došlo k rozparcelování pozemků a jejich nabídnutí ke koupi. O konkrétním termínu, kdy bude ZTV dokončeno a bude možné o koupi pozemků žádat, budeme včas informovat jak v Ledečském zpravodaji, tak na webových stránkách města (předpoklad 2018/2019).

 
14.02.2018

Anketa – Výstavba krytého bazénu v Ledči nad Sázavou

V průběhu prosince loňského roku byly občanům města rozeslány anketní lístky s dotazy ohledně výstavby krytého bazénu v Ledči nad Sázavou. Cílem ankety bylo zjistit názor občanů na tuto plánovanou investici a také na umístění bazénu. Protože anketní lístky nebyly doručeny do všech domácností v plánovaném termínu, byl termín pro odevzdání anketního lístku prodloužen do 31. 1. 2018. Následně bude provedeno vyhodnocení ankety a výsledky budou zveřejněny v dalším čísle Ledečského zpravodaje a na webových stránkách města. -OdMI-

 
14.02.2018

Informace o možnosti spolufinancování obnovy objektů, které nejsou kulturních památkou, ale nacházejí se na území městských a vesnických památkových zón a rezervací

Vážení spoluobčané,
rádi bychom vás touto cestou informovali, že zastupitelstvo Kraje Vysočina vyhlásilo grantový program Památkově chráněná území 2018. Tento program je určen všem vlastníkům objektů, které nejsou kulturní památkou, ale nacházejí se na území městských a vesnických památkových zón a rezervací.

 
05.02.2018

Informační webové stránky k problematice ochrany osobních údajů

Ministerstvo vnitra připravilo pro zájemce z řad veřejné správy nové internetové stránky k problematice ochrany osobních údajů. Na webových stránkách naleznete kromě právních předpisů, metodická doporučení, odpovědi na nejčastější otázky stejně jako odkazy na další relevantní informace a zainteresované instituce. ikona souboruLeták MVČR.
 
02.02.2018

POZOR ZMĚNA DIVADELNÍHO PŘEDSTAVENÍ

do ložnice

Z technických důvodů proběhla změna divadelního představení, které se koná v úterý 6. února 2018 od 19 hod. v sále gymnázia. Představení TŘI BRATŘI V NESNÁZÍCH je nahrazeno představením DO LOŽNICE VSTUPUJTE JEDNOTLIVĚ. Děkujeme za pochopení. 

 
30.01.2018

TIC uzavřeno

967

Dne 31. ledna 2018 bude Turistické informační centrum uzavřeno z důvodu školení. Děkujeme za pochopení.

 
27.01.2018

Výsledky voleb v Ledči nad Sázavou

Výsledky za celé město zde. Za jednotlivé okrsky zde.

 
26.01.2018

Telefonní seznam spojení do okrskových volebních komisí pro volbu prezidenta - 2. kolo

Telefonní seznam spojení do okrskových volebních komisí pro volbu prezidenta je možné stáhnout ikona souboruzde.

 
24.01.2018

Tříkrálová sbírka 2018

logo charita hb

Oblastní charita Havlíčkův Brod předkládá přehled o pokladničkách v rámci akce Tříkrálová sbírka 2018.

 
24.01.2018

Právo na dětství

logo právo na dětství

Spolupráce v oblasti pomoci ohroženým dětem a jejich rodinám na území Světelska a Chotěbořska. 

 
 
Vysočina
banner zimak
imgp7339
load