Ledeč nad Sázavou

Ledeč nad Sázavou
Aktuality Mapa webu

Vyhledávání

Aktuality

07.10.2021

UPOZORNĚNÍ OBČANŮM

pozor

V pátek 8.10.2021 bude od 12:30 hod. z provozních důvodu UZAVŘENA POKLADNA MěÚ Ledeč n.S.
Děkujeme za pochopení.

 
07.10.2021

Vánoční strom pro ledečské náměstí je již vybraný

Strom

Vážení spoluobčané, rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kteří městu nabídli vánoční strom pro sváteční výzdobu. Pro letošek je strom, který bude o vánočních svátcích zdobit ledečské náměstí, již vybrán. Další nabídky proto velice rádi využijeme v letech příštích. 

 
07.10.2021

Přístavba zimního stadionu - 2. etapa

Přístavba ZS

V říjnu loňského roku byla dokončena přístavba zimního stadionu, kdy v 1. etapě byly v přízemí přístavby vybudovány nové šatny s technickým zázemím a další provozní prostory. V letošním roce bylo naplánováno provedení 2. etapy, kdy v rámci již provedené přístavby bylo v jejím patře vybudováno tréninkové centrum, jednací místnost, klubovna s provozním zázemím a sociální zařízení. Patro je přístupné z tribuny zimního stadionu pomocí nově vybudované pavlače. Práce byly dokončeny v září a provedla je firma WANDEL CZECH s. r. o., která v poptávkovém řízení podala nabídku s nejnižší nabídkovou cenou. Celkové náklady 2. etapy činily 5 813 553 Kč vč. DPH. Věříme, že nové moderní zázemí ocení jak sportovci, tak diváci. 

 
06.10.2021

Pohádka POTRESTANÁ LAKOTA

potrestaná lakota2

Město Ledeč nad Sázavou zve v sobotu 6. listopadu 2021 všechny děti a jejich rodiče na pohádku POTRESTANÁ LAKOTA.  Začátek ve 14:00 hod. v sále gymnázia. Jednotné vstupné 50,-. Předprodej je opět v informačním centru. Hraje Divadélko Kůzle z Kutné Hory. 

 
01.10.2021

Informace pro poplatníky daně z nemovitých věcí týkající se uplatnění osvobození podle zákona o dani z nemovitých věcí na zdaňovací období roku 2022

 
01.10.2021

DESÁTÝ ZPRAVODAJ ROKU 2021 V PRODEJI OD STŘEDY 6. ŘÍJNA

ANONCE ZPRAVODAJ BŘEZEN 2021

Hlavu vám v těchto časech nejspíš motají parlamentní volby – na scéně je najednou spousta vstřícných politiků, kteří se předhánějí v nabídkách a slibech, že jen s nimi se budeme mít v příštích časech nejlépe, jak to jde. My starší už s tím máme svoji zkušenost a víme své. Teď půjde o to, aby naše volba byla správná, nemusí to být nejlepší na světě, stačí, když těmi časy budeme „cestovat“ klidně a spokojeně. Pokud už toho halasu kolem voleb máte dost nebo jste své rozhodnutí už udělali – dopřejte si ŘÍJNOVÝ LEDEČSKÝ ZPRAVODAJ. O volbách tam nebude ani slovo (zpravodajství ve slově i grafice přineseme až v listopadovém vydání), zato tu najdete jiné zprávy, komentáře, nabídky i kus historie. Na konci měsíce děti čekají tři dny podzimních prázdnin, ostatní sváteční čtvrtek 28. a hned za tím změna letního času (tady bychom se obloučkem směle mohli vrátit ke slibům politiků – raději už bez komentáře). To už je opravdu dobrý čas na to, pohodlně se posadit a přečíst ŘÍJNOVÝ LEDEČSKÝ ZPRAVODAJ – jen si už budete muset přisvítit a křesílko natlačit trochu k teplíčku. Náš ZPRAVODAJ je už na cestě k vám, a to ještě před zmíněnými volbami, už od - středy 6. října. ikona souboruVíce zde:

 
27.09.2021

Upozornění

logo tic

Od října do odvolání budou soboty v Turistickém informačním centru Ledeč n. S. zavřené. Děkujeme za pochopení.

 
25.09.2021

O chytrém Honzovi a krásné Madlence

madlenka   kopie
VSTUPENKY NA POHÁDKU JSOU STÁLE V PŘEDRODEJI. V neděli 3. října 2021 Vás zveme na divadelní pohádku o Honzovi, který je nejen chytrý, ale také statečný a svým důvtipem zachrání krásnou Madlenku před nástrahami zlé statkářky Kunhůty... Začátek od 14:00 hod. Vstupné: děti 50,-, dospělý 100,-. Uvádí Divadelní agentura Praha. Pohádka pro děti od čtyř do deseti let. Délka představení: 60 minut. PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA INFOCENTRU LEDEČ N. S.
 
23.09.2021

Mobilní očkování bez registrace

Mobilní očkování v Ledči nad Sázavou:
V sobotu 2. října je možné v Ledči nad Sázavou v budově bývalého MěÚ, Husovo nám. 16 absolvovat očkování bez registrace. Očkovat se bude od 9:30 do 12 hodin jednodávkovou vakcínou Johnson & Johnson pro osoby starší 18 let. Podány budou i druhé dávky vakcíny Pfizer/BioNTech. Nezapomeňte si s sebou vzít občanský průkaz a průkaz zdravotní pojišťovny. Více informací na www.ockovanivysocina.cz. Stačí jen přijít, veškerou administrativu zařídí pracovníci mobilního očkovacího týmu. 

 
21.09.2021

Poslední adresa

p adresa Karel Mucha CZ1

Srdečně vás zveme na slavností odhalení pamětní tabulky POSLEDNÍ ADRESA. V sobotu 9. října ve 14:00 hod. umístíme pamětní tabulku obchodníkovi Karlu Muchovi na domě v Ledči, Husovo náměstí, čp. 71, kde Karel Mucha žil s rodinou, podnikal a kde byl v březnu 1951 jako živnostník zatčen. V soudním procesu byl odsouzen ke 20 letům vězení, zemřel 29. července 1962 ve věznici ve Vykmanově u Ostrova. O osudu Karla Muchy a pronásledování živnostníků po roce 1948 promluví historik Prokop Tomek. Více na www.posledniadresa.cz

 
 
Vysočina
banner zimak
imgp7339
Vysočina west
load